חזה עצה טיפים | Tech Hat World

חזה עצה טיפים

images (4)עובדות, בדיה ו Breast להרים
בעוד הגישה היחידה כדי לאשר אם להרים את השד הוא הטוב ביותר שלך היא לדבר עם מנתח קוסמטי מנוסה, יש כמה שאלות שאתה יכול לשאול את עצמך כדי לקבל מושג כללי על איך להרים את השד עשוי לסייע בשיפור טופס השד שלך . סוג זה של הרמה נעשה בדרך כלל יחד עם הגדלת חזה אצל נשים עם sagging קטין. ישנם מספר דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני שמתחילים להרים את השד. בעל להרים את השד הוא כמו איפוס השעון עבור sagging. רוב lifts מרים נחשבים ניתוחים קוסמטיים.
היסטוריה של הרמת חזה מופרכת
יש הרבה טקטיקות לעשות להרים את השד, על בסיס גוף הפרט מפרטים. לפני שאתם עוברים להרים את החזה, זה הולך להיות חיוני כדי לקבל ממוגרפיה. מרים השד מבוצעים על ידוענים במשך זמן רב מאוד. אם אתה שוקל הרמת חזה כירורגי, דרך אחת לראות אם זה יכול לעזור לך היא לשים עיפרון מתחת לשד שלך ולראות אם זה נשאר שם.
רכילות, הונאה ועילוי חזה
לא משנה מה הגיל שאתה, חשוב בזהירות לקבוע אם הליך זה מתאים לך. התהליך צריך לקחת בין 90 דקות עד שלוש שעות בהתבסס על המורכבות של האירוע המנתח הטכניקה בשימוש. זה לוקח בערך 1-2 שעות לבצע, בהתאם למידת הניתוח. היזהר של מנתחים המציע מחיר נמוך מאוד כפי שאולי אתה מתחרט על התהליך בסופו של דבר.הרמת חזה תמונות
נשים עם שתלים בחזה צריך טכניקה מיוחדת בעת קבלת mammogram ו צריך לייצר את הטכנאי מודע להם יש שתלים בחזה. רוב הנשים יכולות לחזור לעבודה כעבור כשבועיים, אם כי יש להימנע ממספר רב של שבועות כדי להרים ריפוי תקין. הרבה נשים מחליטות לשלב את שני ההליכים האלה לתוך אחד כדי להיות מסוגל לממש את המטרות האופטימליות שלהם קו מתאר השד כי הוא צעיר יותר בממד, צורה ומיקום. זה מומלץ מאוד לכל הנשים אשר מתכוונים לעבור את זה סוג של ניתוח כדי להזהיר את המנתח כל פרט של ההיסטוריה הרפואית שלהם מראש.
האמת לאמת על הרמת חזה
מאז, השדיים שלה יש ענק ענק, אבל בצורה טובה מאוד, כלומר. כתוצאה מכך, השדיים מסופקים עם הצורה הנדרשת, מלאות וגודל מוגדל. השדיים שלך יהיה כנראה כואב במשך כמה ימים. הם גם משתנים עם הזמן בגלל ההשפעות של כוח הכבידה. שדיים גדולים יותר כבדים יותר, מה שהופך אותם נוטים יותר לשקוע שוב. השיטה הטובה ביותר לעצור את השדיים sagging יכול להתחיל לנהל כראוי מגיל צעיר.
כפי שמומלץ על ידי איבון לי בספרה לכל הנשים המעוניינות להגביר את חזהן באופן טבעי, אך אל תגלה כיצד להתחיל, מומלץ לבדוק מספר התייעצויות עם מנתחים שונים, כאשר מנתחים ייחודיים עשויים להשתמש במגוון רחב של תרופות שיטות, יש דעות מגוונות, ויהיה להם אסתטיקה ייחודית. בשל גורמים שונים כמו גיל או הריון, השדיים יש נטייה לשקוע לאחר רגע. זה עלול להוביל השדיים שטוח מחפש לא נפוץ.

המנתח שלך יראה את הגודל ואת האופנה של השתל זה מתאים לך. הוא ידון כמה זמן זה יהיה לפני שתוכל לחזור לרמה הרגילה של פעילות ועבודה. מנתחים רבים מספקים תוכניות מימון לחולה כדי ליצור את ההליך פחות יקר. מנתח פלסטי שלך נותן לך הוראות כיצד להימנע סיבוכים אלה. אם אתה מעדיף, אתה יכול לקנות על להתייעץ עם מנתחים פלסטיים שונים.
את A Breast להרים Pitfall
כל סוג של ניתוח יש סיבוכים פוטנציאליים. אם כן, ניתוח להרים את השד יכול להיות בחירה בשבילך. הוא נועד להימשך לאורך זמן, אבל זה לא יכול למנוע את ההשפעות הטבעיות של כוח הכבידה ואת תהליך ההזדקנות.
כמה ימים לאחר הניתוח אתה הולך להיות מסוגל לנוע בנוחות. מה עליך לעשות כדי להתכונן לניתוח. לאחר מציאת מועצת המנהלים מוסמך פלסטיק מנתח מקומית אשר מנוסה בביצוע ניתוח להרים את השד, תצטרך לייצר מינוי במשרד כדי להכין את הייעוץ שלך. אם אתה חושב על ניתוח להרים את החזה, בחירת מנתח קוסמטי הפך את ההחלטה החשובה ביותר שתבצע. ניתוח להרים את השד בדרך כלל לוקח בערך כמה שעות כדי לסיים.


Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Recent Posts

  • Categories